اداره تامین اجتماعی Asalue صاحب یک ساختمان ویژه خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، محمدجواد بازدارهوا در دیدار با محمدهادی رستمیان معاون عمرانی استاندار بوشهر و مهدی رستمی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن ایران بر تسریع در روند کار تاکید کرد. کشور. روند صدور پروانه ساخت و رفع مشکلات پروژه ساختمان اداری اداره تامین اجتماعی عسلوه را بررسی کرد و گفت: لازم است اقدامات لازم برای تسریع در روند صدور پروانه ساخت برای احداث ساختمان این شعبه انجام شود. . پیشنهاد راهکارهایی برای تسریع در اجرای این پروژه.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه حوزه تامین اجتماعی عسلویه به دلیل قرار گرفتن در محیط صنعتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و با توجه به این نقش باید به این بخش کمک های ویژه ای شود.

بازدرخواه یادآور شد: احداث ساختمان ویژه قطعا به روند و کیفیت خدمات رسانی به جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی در پایتخت انرژی کمک می کند.

وی افزود: فضای صنعتی و وجود جامعه کارگری عسلویو ایجاب می کند که ساکنان این منطقه ارتباط قوی و ناگسستنی با سازمان تامین اجتماعی داشته باشند.

بزدرهوا گفت: خوشبختانه وام لازم برای پروژه تامین شده و امیدواریم با اتمام به موقع پروژه حوزه تامین اجتماعی عسلوه شاهد بهبود ساختار فیزیکی این مرکز باشیم.

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر در پایان از رستیمان معاون عمرانی استانداری بوشهر و رستمی مدیر کل شرکت سرمایه گذاری مسکن ایران در ساخت ساختمان تامین اجتماعی حمایت کرد. شعبه عسلویه و تلاش آنها برای تسریع در ساخت و ساز.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

بازی انفجار: راهی نوین برای کسب درآمد آنلاین
کتاب کار دبستان: جادویی برای یادگیری راحت و مفید
Meet Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Partner
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Welcome to the World of Real Estate Canada
با سایت بت بال 90، به جهانی جدید از شرط بندی ورزشی دست پیدا کنید!
تماس با ما