استانداردهای جدید طرح ترافیک تهران اعلام شد

عنوان 20- مجتبی شافعی وی در خصوص تغییرات طرح ترافیک جدید گفت: در طراحی جدید طرح ترافیک هدف عادلانه شدن پرداخت عوارض است. در گذشته کرایه ها بر اساس زمان ورود و خروج و بسته به نوع معاینه فنی خودروها محاسبه می شد که البته باید مانند ارز فعلی به روش صحیح محاسبه شود. دو عدد یعنی زمان ورود و خروج و همچنین نوع معاینه فنی خودروها مشخص شود که میزان رفت و آمد و عوارضی که هر خودرو برای شهر ایجاد می کند را نشان دهد تا مبلغ پرداختی آن باشد. متناسب. عوارضی که برای شهر ایجاد می کند.

وی گفت: با توجه به اینکه ابزارهای مدیریت ترافیک مبتنی بر سیستم های فناوری اطلاعات در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، شورای ترافیک شهر تهران تکلیفی را برای سازمان ترافیک تعیین کرده است تا در نیمه دوم امسال سامانه مدیریت ترافیک ایجاد کند. سال پلتفرم برای امتحان کردن آنها می توانند از اشیاء عادلانه تر استفاده کنند و در محدوده طرح حرکت قرار گیرند.

شفیعی با بیان اینکه موضوع کلی این است که هر خودرویی با توجه به میزان تردد در محدوده ترافیکی عوارض خود را پرداخت کند، تصریح کرد: تلاش بر این است که مدیریت ترافیک در شهر تهران بهبود یابد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری تهران با بیان اینکه میزان عوارض در طرح ترافیک جدید بر اساس چند پارامتر تعیین شده است، گفت: میانگین پرداختی شهروندان نه تنها افزایش می یابد، بلکه می تواند کاهش یابد و این افزایش تنها است. برای افرادی که حجم ترددشان در طرح ترافیک بالاتر از حد متوسط ​​است و برای این گونه رانندگان ممکن است هزینه افزایش یابد اما برای رانندگان عادی که ورودی و خروجی منظم و تردد غیرتجاری دارند قطعا کاهش می یابد.

وی افزود: محاسبه کرایه بر اساس معیارهایی مانند طول هر سفر، مدت سفر، وضعیت آلودگی هوا، میزان گره ترافیکی در جاده ها و وضعیت معاینه فنی خودروها است. وسیله نقلیه مورد تایید شورای ترافیک و نحوه انجام این تحقیقات بسته به جزییات طرح ترافیک محاسبه می شود که هنوز مشخص نیست اما ملاک ما شاخص ذکر شده است./ ایسنا

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

بازی انفجار: راهی نوین برای کسب درآمد آنلاین
کتاب کار دبستان: جادویی برای یادگیری راحت و مفید
Meet Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Partner
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Welcome to the World of Real Estate Canada
با سایت بت بال 90، به جهانی جدید از شرط بندی ورزشی دست پیدا کنید!
تماس با ما