این نسل پرسپولیسی ها را به روزی جدید امیدوار کرد

به نظر می رسد تیم های پایه پرسپولیس و استقلال سازماندهی چندانی ندارند، حالا اوضاع کمی تغییر کرده و حداقل پرسپولیس با جداسازی زمین دارفشیفر و استخدام مدیر آکادمی سعی در تغییر شرایط داشته است.

همچنین یحیی گل محمدی یکی از دستیاران خود (مهردود خانبن) را به عنوان ناظر دائمی تیم های اصلی به ویژه امید و جوانان منصوب کرد تا از وضعیت بازیکنان اطلاعات مستمری داشته باشد.

در این سال ها تعداد نسبتا زیادی از تیم پایه پرسپولیس به سطح اول رسیدند اما تعداد کمی توانستند راه مهدی عبدی و محمد عمری را طی کنند و حتی خیلی ها فوتبال را ترک کردند.

اما در این فصل بازیکنان زیر 23 و زیر 21 سال جدید وارد تیم شدند و در لیست لیگ برتر و بعضا آسیا قرار گرفتند.

علی ریزو هدادی (29)، علی ریزو بابایی (37)، علی ریزو عنواتزدا (35)، امید فهمی (32)، محمد گندمی (38) و عرفان نجاری (34) به همراه امیررضا رفیعی و مهرشاد اسدی بازیکنانی هستند که در لیست پرسپولیس موجود است

البته مصدومیت دردناک علیرضا هادی باعث شد تا این بازیکن خوش آتیه فصل را از دست بدهد اما سایر بازیکنان پرتلاش و با انگیزه آماده نشان دادن استعداد خود به یحیی گل محمدی هستند.

1935463 علی ریزو بابایی فصل گذشته خود را جایگزین دانیال اسماعیلی فر نشان داد و مقابل فولود بازی کرد، امیررضا رفیعی این هفته جایگزین بیرانوند، امید فهمی در پست وینگر و میلود سورجی نیز دقایقی مقابل الدحیل به میدان رفتند.

آنها جوانانی هستند که درگیر پروژه فکری و عملی یحیی گل محمدی هستند. یحیی امیدوار است در این فصل مردم را به پرسپولیس معرفی کند که میراث او برای آینده باشد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

بازی انفجار: راهی نوین برای کسب درآمد آنلاین
کتاب کار دبستان: جادویی برای یادگیری راحت و مفید
Meet Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Partner
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Welcome to the World of Real Estate Canada
با سایت بت بال 90، به جهانی جدید از شرط بندی ورزشی دست پیدا کنید!
تماس با ما