صرفه جویی خودرو توسط سایپا معتبر نیست

تیتر 20- به گزارش خبرگزاری فارس، رجبی رحمانی درباره شایعات مطرح شده در رسانه ها مبنی بر توقیف خودروها توسط شرکت «گروه خودروسازی سایپا» گفت: با توجه به رد ادعای بی احتیاطی خودروسازان. از سوی سازمان بازرسی کل کشور، انبار خودرو توسط گروه سایپا نیز واقعیت دارد، وجود ندارد و طرح چنین مسائل غیر واقعی به نفع کشور نیست.

وی تاکید کرد: باید با افرادی که با ایجاد این گونه سروصداها در صدد برهم زدن مصالح عمومی و آرامش بازار خودرو هستند، قانونی شود.

نماینده مردم تخستان در شورای اسلامی ادامه داد: از سوی دیگر نهادها نیز باید در چارچوب رسالت خود به ایجاد شفافیت و آگاهی در این زمینه کمک کنند.

رحمانی در رابطه با به روز رسانی استاندارد محصولات خودروسازان و تاثیر آن بر روند شماره گذاری محصولات سایپا گفت: خوشبختانه با عرضه خودرو در سامانه فروش واحد و بلوکه شدن وجوه در این سامانه، ایجاد بازار سیاه در از فروش خودرو جلوگیری شد، از سوی دیگر اقداماتی از نگرش مثبت خودروسازان در کنار افزایش تولید و عرضه خودرو و به روز رسانی استانداردها نباید نادیده گرفته شود. مجلس نیز آمادگی کامل برای غلبه بر موانع قانونی را دارد. اگرچه قانون رفع موانع تولید نیز بسیاری از موانع را در حوزه تولید برطرف کرده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری دولت، مجلس و وزارت حراست شاهد ساده سازی فرآیند تولید در صنعت خودرو باشیم. . صنعت و درخشش این صنعت در کشورهای همسایه و حتی جهان./سایپا نیوز

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

بازی انفجار: راهی نوین برای کسب درآمد آنلاین
کتاب کار دبستان: جادویی برای یادگیری راحت و مفید
Meet Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Partner
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Welcome to the World of Real Estate Canada
با سایت بت بال 90، به جهانی جدید از شرط بندی ورزشی دست پیدا کنید!
تماس با ما