عشق تیم یحیی به سلطان روز جدید پرسپولیس

علی پروین، اسطوره پرسپولیس و سرمربی سابق سرخ ها از دیدن برد پرسپولیس خوشحال شد. او به بهانه برد ارزشمند خارج از خانه مقابل پرسپولیس مقابل الدحیل پروین به این گفتگو پیوست.

علی تو خیلی خوشحالی، واقعا فکر می کردی پرسپولیس بعد از باخت در خانه مقابل النصر می تواند در قطر بر الدحیل غلبه کند؟ مقابل قطر بهترین بازیی بود که از تیم خودمان دیدم در پرسپولیس در سال های اخیر و امسال چنین چیزی ندیده بودم. از تماشای پرسپولیس و کیفیت فنی بازیکنانش در بازی آنها لذت بردم و راضی بودم و تیم همان چیزی بود که انتظار داشتم. مطمئنم اگر با همین روحیه به مصاف نصر می رفتند این تیم را هم می زدند، اما حواشی و اتفاقاتی که قبل از بازی نصر افتاد، مثلا بحث رونالدو و مسائل دیگری که پیش آمد باعث شد. تبدیل شد پرسپولیس تمرکز لازم را ندارد و بازی در خانه در خانه مسائل حاشیه ای مانند حضور یا نبودن رونالدو و نحوه استقبال از او و مسائل حاشیه ای دیگر ذهنیت و تمرکز لازم روی بازی را از پرسپولیس گرفت و به نوعی پرسپولیس شکست خورد.

نظر شما در مورد عملکرد امید عالیشاه که نقش کلیدی در پیروزی تیمش به عنوان کاپیتان داشت، عالیشاه عالی بود چون تیم عالی بود و یازده بازیکن تیم مقابل قطر خیلی خوب بازی کردند. در این بین امید عالیشاه نیز از تجربه فوق العاده خود استفاده کرد و با توجه به تکنیک بالایی که داشت توانست یکی یکی حذف کند و با یک ضربه فوق العاده دروازه تیمش را به ثمر برساند. او کاپیتان خوبی است و واقعاً انتظاری جز این عملکرد خوب از او نداشتیم. شاید باورتان نشود که من قبل از بازی گفتم پرسپولیس 1-0 یا 3-0 می برد. بازیکنان تیم «الدیل» هر توپی را که در دست داشتند به فوتبالیست های «پرسپولیس» دادند و قدرت رویارویی با بازیکنان با انگیزه و هماهنگ پرسپولیس را نداشتند. دست یحیی و پسرهای «پرسپولیسی» که با تمام انرژی بازی کردند و خواسته های سرمربی را در زمین برآورده کردند، درد نکنه.

نظرت در مورد دیدار پرسپولیس و گل گهر که باید 16 همین ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود چیست؟ اگر پرسپولیس در لیگ ما مثل بازی با الدیل بازی کند، همه تیم ها را با نتیجه بزرگ شکست می دهد. حاشیه و از سد هر تیمی می گذرد.. گل گهر و هر تیمی را شکست می دهد و با تعداد گل قهرمان لیگ می شود. با دیداری که از پرسپولیس مقابل الدیل دیدم هیچ تیمی نمی تواند با پرسپولیس رقابت کند.

نظر شما در مورد بازی بعدی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در ورزشگاه اوزودی با حضور تماشاگران چیست؟ من بازی های این تیم را ندیده ام اما می دانم که سبک این تیم بیشتر است. فیزیکی و ورزشی تیمی که چند دقیقه از تیم نصری سیتورا جلوتر بود باید تیم خوبی باشد و نباید از آنها غافل شد اما تماشاگران بیایند حمایت کنند و به مقام دوازدهمی روحیه بدهند پرسپولیس با همان بازی که نشان داد مطمئنا پیروز خواهد شد. مقابل “الزیل” و تیمی از آنها وجود ندارد.

به نظر شما کدام تیم ها از گروه پرسپولیس صعود خواهند کرد؟پیروزی مقابل الدیل من را بسیار امیدوار کرد و انشالله پرسپولیس قطعا به عنوان تیم اول یا دوم از گروه خود خارج خواهد شد و در مراحل بعدی نیز حضور خواهد داشت.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

بازی انفجار: راهی نوین برای کسب درآمد آنلاین
کتاب کار دبستان: جادویی برای یادگیری راحت و مفید
Meet Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Partner
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Welcome to the World of Real Estate Canada
با سایت بت بال 90، به جهانی جدید از شرط بندی ورزشی دست پیدا کنید!
تماس با ما